Mar 26, 2026 Laat een bericht achter

Is C11000 of C10100 beter voor voedingsterminals met hoge- stroom?

Voor 95% van de industriële energietoepassingen isC11000 (ETP)is de superieure keuze vanwege de hoge geleidbaarheid en kosteneffectiviteit.C11000 koperbiedt de industriestandaard-101% IACS min. geleidbaarheid, wat ruim voldoende is voor rails en terminals met hoge- stroom.C10100 (zuurstof-gratis)mag alleen worden gespecificeerd voor ultra-hoge- vacuümomgevingen of assemblages die hardsolderen bij hoge- temperaturen vereisen in een waterstofatmosfeer. Voor standaard elektriciteitsdistributie biedt de prijspremie voor de C10100 geen enkel functioneel voordeel. U kunt onze beschikbare voorraadafmetingen beoordelen op deC11000 elektrische koperen rail.

 

Rechtvaardigt de geleidbaarheid van C10100 de prijspremie ten opzichte van C11000?

Puur elektrisch gezien is het verschil verwaarloosbaar. Beide kwaliteiten behalen doorgaans dezelfde geleidbaarheidsbenchmarks. Terwijlc11000 materiaaleigenschappen van kopergaranderen 101% IACS, C10100 zou 102% kunnen bereiken, maar deze winst van 1% rechtvaardigt zelden een stijging van 20-40% in materiaalkosten. In eent2 koperplaatfabriekC11000 is de primaire productiekwaliteit omdat het de beste ROI biedt voor elektriciteitsnetwerken en schakelapparatuur.

 

Det2 koper betekenisverwijst naar Electrolytic Tough Pitch-koper, dat een gecontroleerde hoeveelheid zuurstof bevat om onzuiverheden te verwijderen. Dit zuurstofgehalte onderscheidt hem van de ultra-zuivere C10100. Voor de meeste B2B-kopers geldt dat het vasthouden aan de min. 99,90%zuiverheid van C11000-koperis de commercieel meest verantwoorde beslissing.

 

Vergelijking van materiaalgegevens van C11000 versus C10100

Eigendom C11000 (ETP-koper) C10100 (OFC-koper) Inkoopimpact
Koperzuiverheid 99,90% min 99,99% min Hoge-zuiverheidsvereiste
Elektrische geleidbaarheid 101% IACS-min 101% - 102% IACS Verwaarloosbaar qua vermogen
Zuurstofgehalte 0.02% - 0.04% 0,0005% maximaal (5 ppm) Soldeer-/vacuümrisico
Thermische geleidbaarheid 388 W/m·K 391 W/m·K Warmteafvoer
Dikte 8,89 g/cm³ 8,94 g/cm³ Gewicht berekening

Batch-MTC aanvragen

 

Wanneer wordt het zuurstofgehalte in C11000 een faalpunt?

De "deal-breaker" voorc11000 koperis waterstofverbrossing. Als uw fabricageproces bestaat uit het verwarmen van het koper boven de 400 graden in een reducerende atmosfeer (die waterstof bevat), zal de interne zuurstof reageren om stoom te vormen, waardoor het metaal barst. Dit komt vaak voor bij hoogwaardig solderen of lassen-. De C10100 is immuun voor deze storing en heeft daarom de voorkeur voor vacuümbuizen en medische hoogspanningsapparatuur.

 

Voor ingenieurs: het beoordelen van dechemische samenstelling van C11000-legeringis van cruciaal belang. Als uw samenstel wordt samengevoegd via mechanische bevestigingsmiddelen of ultrasoon lassen, is de zuurstof in de C11000 stabiel en biedt deze uitstekende mechanische betrouwbaarheid voor jarenlang gebruik.

 

Compatibiliteit bij fabricage en verbinding

Proces C11000 (ETP) C10100 (OFC)
Mechanische bouten Uitstekend (standaard) Uitstekend
Zacht solderen Uitstekend Uitstekend
H-Atmosfeersolderen Risico op barsten Uitstekend
Laserlassen Slecht (porositeitsrisico) Goed
Vacuümprestaties Laag (risico op uitgassing) Uitstekend

Ontvang een echte-tijdofferte

 

Is C10100 gemakkelijker te bewerken dan t2-koper?

Nee. Beide soorten zijn commercieel zuiver koper, wat betekent dat ze zowel "kleverig" als moeilijk te bewerken zijn. In eenc11000 fabrikant van koperplatenVoor beide gebruiken we hetzelfde diamant-gecoate gereedschap. De zuiverheid van 99,99% van C10100 maakt het iets zachter, maar dit vertaalt zich niet in betere CNC-cyclustijden.

 

Als uw ontwerp complexe schroefdraden of ingewikkeld frezen vereist, wordt u voor beide met dezelfde bewerkbaarheidsbeoordeling van 20% geconfronteerd. Voor de productie van terminals met grote- volumes blijft de C11000 de logistieke winnaar, omdat deze wereldwijd op grotere schaal wordt opgeslagen in staaf-, staaf- en plaatvormen.

 

Selectie voor stroomterminals

Sollicitatie Aanbevolen cijfer Primaire bestuurder
Elektrische rails C11000 Geleidbaarheid / kosten
Aardingskabelschoenen C11000 Economie / Ampaciteit
Vacuüm elektronica C10100 Lage uitgassing
HVAC-koellichamen C11000 Thermische dissipatie
Golfgeleiders C10100 Oppervlaktezuiverheid

 

Veelgestelde vragen: C11000 versus C10100

1. Is C11000 "puur koper"?
Ja. Met een minimaal kopergehalte van 99,90% wordt het geclassificeerd als commercieel zuiver koper. C10100 is simpelweg een ultra-pure variant met een lager zuurstofgehalte.

 

2. Waarom is C11000 de standaard voor datacenters?
Betrouwbaarheid en kosten. Datacenters gebruiken enorme hoeveelheden koper voor rails. Het gebruik van C11000 in plaats van C10100 bespaart honderdduizenden dollars aan materiaalkosten zonder dat dit ten koste gaat van de elektrische prestaties.

 

3. Kan ik C11000-rails lassen?
Standaard booglassen is lastig vanwege het zuurstofgehalte. Voor de meeste elektrische installaties worden de rails echter verbonden via mechanisch bouten of flitslassen, waarbij de C11000 uitzonderlijk goed presteert.

 

4. Hoe kan ik visueel onderscheid maken tussen C11000 en C10100?
Dat kun je niet. Beide hebben dezelfde roodachtige-roze kopertint. Identificatie moet plaatsvinden via een Mill Test Certificate (MTC) waarop de specifieke zuurstof- en onzuiverheidsniveaus worden vermeld.

 

5. Gaat C10100 langer mee in corrosieve omgevingen?
In standaard industriële atmosferen oxideren beide in dezelfde snelheid. De ultra-hoge zuiverheid van C10100 biedt geen significant betere corrosieweerstand dan C11000.

 

6. Levert u op maat gesneden-platen in beide kwaliteiten?
Ja. Onze fabriek heeft uitgebreide voorraden vanc11000 materiaalvoor stroomdistributie en C10100 voor hoge-vacuüm- en elektronische projecten. Voor beide bieden wij precisiewater-snijden en CNC-snijden.

Vraag prijzen aan

 

Productspecificaties en bereik

Productcategorie Gemeenschappelijke kwaliteiten (legeringen) Maatbereik (afmetingen) Normen
Koperen staven C11000, C12200, C10200, C14500 Diameter:3 mm – 400 mm
Vorm:Rond, zeshoekig, vierkant
ASTM B187, EN 12163
Koperen buizen C11000, C12200 (DHP), C10200 (OF), C27200 Buitendiameter:2 mm – 219 mm
Wanddikte:0,2 mm – 20 mm
ASTM B280, EN 12735
Koperen platen C11000 (ETP), C10200, C12200 Dikte:0,1 mm – 150 mm
Breedte:Tot 2500 mm
ASTM B152, DIN 1751
Koperdraden C11000, C10200, messingdraad Diameter:0,05 mm – 10,0 mm
Formulier:Spoel of spoel
ASTM B3, EN 13602
Koperen strips C11000, C12200, C26800 (messing) Dikte:0,05 mm – 3,0 mm
Breedte:5 mm – 610 mm
ASTM B19, EN 1652

 

Maatwerk Opmerking:

Aangepaste afmetingen:Wij bieden precisiesnij- en slitdiensten om aan uw specifieke projectvereisten te voldoen.

Beschikbare temperaturen:Zacht (O), Half-Hard (H02), Volledig hard (H04) en Springhard (H08).

Oppervlakteafwerking:Helder gloeien, gepolijst of geplateerd (tin, zilver, nikkel) op aanvraag.

 

Industriële-kwaliteit exportverpakkingen

Maximale bescherming tegen oxidatie, vocht en transportschade.

 

1. Anti-oxidatiebescherming

VCI-papier en vocht-bestendige film:Elke bestelling wordt vacuüm-verzegeld of verpakt in-corrosiewerende materialen om ervoor te zorgen dat het koper helder en aanslagvrij- blijft tijdens zeevracht.

 

2. Versterkte structurele steun

Zeewaardige houten kratten:We gebruiken versterkte, begassing-vrije houten kisten (ISPM-15) en staalband voor staven, buizen en zware platen om buigen of krassen op het oppervlak te voorkomen.

 

3. Veilige behandeling en laden

Vorkheftruck-Klaar voor pallets:Alle materialen zijn vastgezet op gestandaardiseerde exportpallets voor eenvoudig lossen en maximale stabiliteit in containers.

 

4. Duidelijke identificatie

Professionele etikettering:Elk pakket bevat gedetailleerde labels met tochtnummers, specificaties en nettogewicht voor efficiënt voorraadbeheer.

cu etp copper
c11000 copper

t2 copper

astm b152 c11000
electrolytic tough pitch copper

Geavanceerde productie en kwaliteitscontrole

1. Kernproductieapparatuur

Up-casting- en continu-castinglijnen:Zorgt voor zeer-zuivere zuurstof-vrije koperen staven en draden met een uniforme korrelstructuur.

Koud-/warmwalserijen met hoge-precisie:Geautomatiseerde diktecontrole voor koperen platen en strips met toleranties binnen ±0,01 mm.

Extrusie- en tekenmachines op grote schaal-:Geschikt voor het produceren van naadloze koperen buizen en staven in verschillende diameters en vormen.

Atmosferisch gecontroleerde gloeiovens:Helder gloeiproces om specifieke temperaturen te bereiken (zacht, half-hard, hard) zonder oxidatie van het oppervlak.

 

2. In-Thuistestcentrum

Spectrometers voor direct-lezen:Onmiddellijke analyse van de chemische samenstelling om de Cu-zuiverheid en nauwkeurige legering (messing, brons, enz.) te garanderen.

Universele treksterktetesters:Het verifiëren van mechanische eigenschappen, waaronder treksterkte, rek en vloeigrens.

Wervelstroom- en ultrasoon testen:100% niet-destructieve inspectie van buizen en staven om interne scheuren of gebreken op te sporen.

Geleidbaarheids- en hardheidstesters:Zorg ervoor dat de elektrische geleidbaarheid (IACS) en de Vickers/Rockwell-hardheid voldoen aan de internationale normen (ASTM, EN, DIN).

cu etp cw004a
uns c11000
c11000 material
c11000 h02
c11000 etp copper

Ontvang een snelle offerte en logistiek plan

 

Aanvraag sturen

whatsapp

Telefoon

E-mail

Onderzoek